Průvodce výběrem
hrazd a bradel


Hrazda  >  Jak vylepšit pokoj teenagera sportovce? Pořiďte mu na Vánoce hrazdu

Jak vylepšit pokoj teenagera sportovce? Pořiďte mu na Vánoce hrazdu

Vymyslet dobrý vánoční dárek pro teenagera, to je často komplikované! Pokud je však sportovně založený, mohla by se mu do pokoje hodit hrazda.

Domácí hrazdy jsou skvělé posilovací pomůcky, montované do dveří, případně připevňované na žebřiny či na strop. Vlastní vahou se na nich posilují především svaly rukou a břicha.

Hrazda je bezpečná forma posilování, vhodná právě pro dospívající, kteří se ještě vyvíjejí, a mohou si tak účinně zpevňovat celou horní část těla. Tuto pomůcku využijí kulturisté, sportovní lezci, atleti, gymnasté či hokejisté pro posilování rukou.

A zde jsou konkrétní tipy na dárky – hrazdy:

  • Nejprodávanější nastavitelná hrazda inSPORTline do dveří pro přítahy, sedy-lehy, posilování zad, břicha a paží s nosností 120 kilogramů, za akční cenu 280 korun.
  • Univerzální nástěnná hrazda za 590 korun, s minimálními nároky na prostor.
  • Samovzpěrná závěsná hrazda za 490 korun, která se jednoduše zavěsí do zárubní dveří bez vrtání.

I přes to, že je posilování prospěšné, dohlédněte, aby si jím váš teenager nepřetížil organismus. V tomto věku je důležitá hlavně všestrannost provozovaných sportů. Plné zatížení posilováním se doporučuje až mezi 20 až 30 rokem, kdy v něm mladí muži – i díky předchozímu rozumnému tréninku – dosahují nejlepších výsledků.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 17. 10. 2014


Další novinky

Multifunkční posilovací hrazda

Nejvyšší kvalitu ve své kategorii představuje multifunkční posilovací hrazda s robustní ocelovou konstrukcí a bohatým příslušenstvím. Dobrý tip pro každého provozovatele fitness centra, který chce svým návštěvníkům nabídnout všestranné vyžití.

24. 3. 2014

všechny novinky